Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

rubynowa

wpisy na blogu

Bruk gotowy!

Blog:  rubynowa
Data dodania: 2018-02-22

4 dni pracy i bruk gotowy. Ekipa uwinęła się naprawdę sprawnie, mimo mroźnej pogody.

Pełna cena z materiałem (Libet, mączka i kliniec zamiast piasku), robocizną, przekopaniem kabli itd. - 27 000 zł (~95 m2 + opaski). Żwir Nero (w cenie) będzie sypany na wiosnę. W cenie są też poprawki jak już będzie robione ogrodzenie. 

7 Komentarze
Data dodania: 2018-02-22 22:05:38
ale super :)
odpowiedz
obieglo
Data dodania: 2018-02-23 08:24:53
280 zł za m2??? cena kosmos
odpowiedz
Data dodania: 2018-02-23 18:09:59
O matko strasznie drogo. My za 150 M2 kostki Libet plus schody robione na beton zapłaciliśmy 18 tyś. Materiał z robocizną.
odpowiedz
Data dodania: 2018-02-23 18:52:51
Nie raz mnie już zaskoczyły wrocławskie ceny. Weryfikowaliśmy wyceny u kilku ekip zanim zdecydowaliśmy się na tą. Mogliśmy zrobić to taniej, ale z facetem, który jak przyszedł na budowę to aż żałowałam, że mu pokazaliśmy gdzie mamy dom bo tak podejrzanie wyglądał. Potem okazało się, że robił u znajomego i była to jedyna ekipa, którą wyrzucił z budowy. Finalna cena, którą zapłaciliśmy wypadła poniżej założonego budżetu, a ekipa porządna więc nie żałujemy.
odpowiedz
obieglo
Data dodania: 2018-02-23 19:18:00
Ceny 45 km od wroclawia za dobrego wykonawce to 80- 85 zl plus kostka. Dlatego uwazam ze cena jest poprostu jakies 100zl za wysoka:)
odpowiedz
Odpowiedź do rubynowa
pa00
Data dodania: 2018-02-24 12:00:40
Faktycznie cena kosmos.My w stolicy za 1/3 tej ceny i większy metraż położyliśmy granit ...materiał+robocizna U Was chyba Pan złoty piasek sypał pod spód hihi
odpowiedz
Data dodania: 2018-10-29 20:45:06
My tez w okolicach wroclawia 2km za stablowicami robilismy kostke 40m2 co prawda, ale 150zl za m2 z materialem z tym ze cena wybranej kostki wynosila jakies 4tys zl za sam material, byla to drezsza kostka niz wiekszosc z betardu
odpowiedz
rubynowa OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 282842
Komentarzy: 748
Obserwują: 236
Wpisów: 138 Galeria zdjęć: 979 Koszty
Projekt DOM W JABŁONKACH (G2T)
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Żórawina
ETAP BUDOWY - VII - Wykończenia