Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

ryba1977

wpisy na blogu

Pytanie o posadzki

Blog:  ryba1977
Data dodania: 2011-12-09

Trochę mnie nie było ale robota nadal wre. Mam pytanie. Czy oriętujecie się ile kosztuje wylanie posadzki z zacieraniem i wszystkimi tymi bajerami :) Mi zaproponowali 26 zł z materiałem za metr. Wiem że za samą robociznę biorą 10 zł za metr.

U mnie od ostatniego razu położyli kable i wczoraj skończyli chłopaki kłaść tynki. Fajnie już Opałek wygląda w środku. Jutro porobie zdięcia, bo dzisiaj zapomniałem zabrać aparatu.

Jutro jestem już umówiony z kolesiem od kominków. Chcę przed wylewkami żeby zrobił wszystkie rozprowadzenia, a 19.12 ma wpaść ekipa od wody i kanalizacji oraz podłogówki. Zobaczymy jak to się wszystko uda. Chciałbym do końca roku wylać posadzki, żeby wstawić kominek i grzać od stycznia, a w styczniu moja ekipa wpadnie i ociepli mi poddasze i zabuduje płytami GK.

 

Z ciekawostek mogę wam powiedzieć, że się wczoraj zdziwilem jak przy moim kierowniku budowy tynkarze bardzo chwalili moją ekipę, że bardzo fajnie sciany zrobili, bardzo proste i dzieki temu mam do zwrotu 65 worków materiału do tynków co mi da jakies 1000 zł zwrotu. Podobno bardzo żadko bywa żeby tynkarze chcwalili murarzy.

4 Komentarze
ollaa84  
Data dodania: 2011-12-09 19:45:52
Witam, u nas posadzki robocizna kosztowała 11 zł. za m2, a cena 26 zł. z materiałem wydaje mi się bardzo wygórowana. Proponuję materiał kupić samemu.
odpowiedz
Data dodania: 2011-12-09 19:47:24
ollaa84
Też miałem takie wrażenie.
odpowiedz
Data dodania: 2011-12-09 19:58:28
Też 11 zł za robociznę bez materiału.
odpowiedz
Data dodania: 2011-12-09 20:00:33
podłoga metry
Wiecie może ile metrów wychodzi po podłodze? Wydaje mi się, że coś około 180 ale mogę się mylić. Tak patrze że jak wezmą z materiałem 26 zł to za 180 m2 wychodzi około 4700, a u innych wypadało więcej w kosztorysach. Sam już nie wiem co robić. Proszę o rady
odpowiedz
ryba1977 OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 15567
Komentarzy: 158
Obserwują: 58
Wpisów: 74 Galeria zdjęć: 131 Koszty
Projekt OPAŁEK
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Pasłęk
ETAP BUDOWY - VI - Instalacje wewnętrzne